Поролоновий матрац "МІСТО"
Довжина — 190 см
Ширина —70см
Товщина - 5 см
Склад: пресований поролон
Липучки-для кріплення за каркас розкладачки
Знімний чохол (можливість випрати)
Виробництво Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Міць |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 70х190 |
| Висота | 5 см |
| Спальний розмір | Односпальний |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | полікотон |
| Сторона чохла 2 | полікотон |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 75 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Так |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Вага матраца | 4 кг |
| колір | |
| колір | абстракція |
| назва | |
| назва | місто |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок-змійка для фіксації знімного чохла | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴





