
Форма для виробництва твердого сира Євробрус (двоелементна)
від 3 200 ₴
Мінімальне замовлення — 50 шт.
Показати всі оптові ціни- Під замовлення
- Тільки оптом
Відправка з 11 червня 2026- +380 (73) 660-76-46
Форма для виробництва твердих сирів.
Євробрус 270х270х180 (кришка+форма)
Длина - 270 мм
Ширина - 270 мм
Висота -180 мм
Харчова нержавіюча сталь 304
Два типи перфорації на вибір.
Виробник « НКЛ» і «Міць».
Виробляємо форми для сиру будь-який розмір під замовлення (тільки гурт)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Міць |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Прес для твердого сиру |
| Вага | 5 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 180 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
- Ціна: від 3 200 ₴
- Мінімальне замовлення: 50 шт.




